Bezpieczne szafy i szafki skrytkowe

Marcelina Włodarczyk 2019-04-12 0 komentarzy
Wpis

Sklep tm24.pl oferuje wysokiej jakości szafy skrytkowe i personalne, które zapewniają wymaganą przepisami przestrzeń prywatną dla pracowników oraz należyte bezpieczeństwo ich rzeczy prywatnych. Szeroki katalog mebli metalowych tego typu odznacza się produktami, które prezentują znakomity stosunek ceny do jakości i mnogość rozwiązań wymiarowych, pozwalających na optymalne dopasowanie umeblowania do dostępnego miejsca i liczebności zatrudnianej kadry.

Proponowane meble metalowe zostały wykonane przy zastosowaniu wysokiej jakości stopów. Dzięki temu gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i łatwość w utrzymaniu czystości. Dzięki temu prywatne przedmioty są należycie zabezpieczone, a same szafy można czyścić nawet przy użyciu silnych detergentów.

Dostępne szafy i skrytki posiadają zróżnicowane wymiary. W asortymencie znajdziecie Państwo zarówno modele, które przeznaczone są do przechowywania jedynie najważniejszych rzeczy takich, jak portfele czy telefony, jak i szafy o większych modułach zapewniających komfortowe przechowywanie toreb i kompletnej odzieży.

Szafy posiadają prosty i estetyczny design, którego największą zaletą jest uniwersalność i funkcjonalność. Każda z nich wyposażona jest w wysokiej jakości zamek, który w połączeniu z rozwiązaniami konstrukcyjnymi stanowi skuteczną zaporę przed zakusami potencjalnego złodzieja. Katalog obejmuje także szafki, które posiadają okienka z plexi - opcja ta świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dostęp wzrokowy do zawartości.

Warto rozważyć uzupełnienie meblowania o pojemniki warsztatowe i kuwety (https://tm24.pl/katalog/176,70,pojemniki-warsztatowe-kuwety), które stanowią cenne uzupełnienie i rozszerzenie funkcjonalności.

Skomentuj wpis