Czy warto organizować imprezy firmowe?

Jędrzej Kaczmarczyk 2019-04-10 0 komentarzy
Wpis

Praca jest ważnym elementem życia. Jednakże żeby była dobrze wykonywana, trzeba zadbać o koleżeńskie stosunki pomiędzy osobami tworzącymi rodzinę firmową. To sprawia, że członek załogi z przyjemnością udaje się do biura. Praktyką pozwalającą na pielęgnowanie tego aspektu są spotkania integracyjne. Czy są one dobrym rozwiązaniem?

Stanowią one sposób spojrzenia na współpracownika innymi oczami, zobaczenia w nim drugiego człowieka, z którym warto porozmawiać o sprawach odmiennych niż służbowe. Dobre relacje przekładają się na lepsze porozumienie w pracy.

Warto zapraszać pracowników do uczestnictwa w grach zespołowych. Przykładem takiej zabawy jest laserowy paintball. Jedną z firm, która proponuje taki sposób rozrywki jest Laser Tag z Poznania.

Jest to rodzaj dobrze znanej klasycznej rywalizacji, z tym wyjątkiem, że bronią jest sprzęt opierający swoje działanie na wiązce podczerwieni wyłapywanej przez czujniki zlokalizowane na ekwipunku uczestnika. Określona zabawa jest bezbolesna. Nie ma także limitu amunicji. Projektodawca może także przygotować wyjątkowe scenariusze gry, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność rozwiązania. Wszystko odbywa się w otoczeniu niezwykle urokliwego Fortu.

Wskazać należy, że organizacja imprez firmowych w Poznaniu proponowana przez wyżej wskazanego przedsiębiorcę zapewnia dużą dawkę radości. Co więcej, osoby uczestniczące w rozgrywkach nabywają cenne umiejętność, wśród których wymienia się skuteczną współpracę oraz komunikację, a także wzajemne zaufanie.

  

 

Skomentuj wpis