Instalacje odpylające w przemyśle

Kornel Kozłowski 2019-04-06 0 komentarzy
Wpis

Czystość powietrza, ma ogromne znaczenie dla wszystkich ludzi. Niestety niektóre procesy technologiczne, generują bardzo dużo zanieczyszczeń, a powstające spaliny mogą być niebezpieczne dla zdrowia ludzi oraz środowiska. Dlatego też firmy przemysłowe, powinny zainwestować w wysokiej klasy instalacje odpylające, które zapewnią wysoki poziom emisyjny. Wymieniona firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tworzy produkty spełniające rygorystyczne standardy jakościowe i posiadające certyfikaty, potwierdzające ich zgodność z wszystkimi wytycznymi Unii Europejskiej.

Urządzenia najwyższej klasy

Sprzęt, który proponuje swoim klientom firma INSTAL-FILTER SA, jest wykonany z wysokogatunkowych materiałów i z zastosowaniem nowatorskich technologii. Wbrew pozorom nie wiążę się to z dużą inwestycją, a efekty są zauważalne natychmiast. Profesjonalne systemy odpylające można łatwo wkomponować w cały ciąg produkcyjny. Bardzo dużym atutem jest również energooszczędność, która pozwala na dodatkowe oszczędności i nie obciąża firmy. W ofercie firmy, można znaleźć instalacje, takie jak:

Odpylacze cyklonowe i multicyklonowe

Zastosowanie cyklofiltrów

Filtry workowe - poziome i pionowe

redukcja związków SO2

metody SNCR, SCR oraz zespolone służące do redukcji związków NOx.

Każdy klient, może liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra służy radą, pomaga w procesie projektowym oraz zapewnia wsparcie w momencie użytkowania zakupionego produktu. Klient może skorzystać z kompleksowej pomocy i być pewnym niezawodności oferowanych produktów.

Skomentuj wpis