Instruktor tenisa ziemnego w Warszawie - kogo polecamy?

Gabriela Kowalska 2019-04-01 0 komentarzy
Wpis

Nauka gry w tenisa może okazać się prawdziwą przyjemnością. To dyscyplina, która łączy w sobie rywalizację, dynamikę oraz możliwość aktywizacji całego ciała. Każdy, kto pragnie bliżej poznać ten właśnie sport, powinien odpowiednio się do tego przygotować. Osoby zaczynające dopiero swoją przygodę z rakietą, z pewnością mają wiele pytań i wątpliwości, których rozwianie ułatwiłoby im zrobienie kolejnego kroku.

Chcąc zabrać się do tego jak najbardziej profesjonalnie, można pomyśleć o podjęciu współpracy z kimś, kto na tym sporcie zna się doskonale. Jedną z takich właśnie osób jest instruktor tenisa ziemnego z Warszawy, pracujący dla wyzszaszkolatenisa.pl.

W skład stałej kadry szkółki wchodzi czterech zawodowych tenisistów, mogących pochwalić się wieloma latami praktyki, wzbogaconej niemałą wiedzą teoretyczną. Na zajęcia z nimi może umawiać się każdy, kto wyrazi taką chęć. Aby rozpocząć wspólne lekcje, można skontaktować się z wybranym trenerem osobiście, telefonicznie, bądź mailowo. 

Aby każdy miał szansę trenowania, instruktorzy starają się być bardzo elastyczni, proponując różne godziny treningów. W grę wchodzą zarówno poranki, popołudnia, jak i wieczory. 

Bardzo ciekawą opcją proponowaną przez szkółkę jest założenie osobistego profilu, na którym zapisywane będą postępy w nauce, dotychczasowe sukcesy i inne osiągnięcia kursanta. Dodatkowo, dzięki takiemu profilowi, możliwe jest sprawdzanie godzin zajęć, ich ewentualne zmiany, czy też jakiekolwiek, przesunięcia. Niewątpliwie jest to bardzo wygodne.

Skomentuj wpis