Produkowanie podtynkowych rolet

Jacek Wojciechowski 2019-04-15 0 komentarzy
Wpis

Produkowane przez Vertex rolety podtynkowe montowane są głównie w nowych budynkach. Oczywiście istnieje także możliwość instalacji tego rodzaju zasłon w budynkach istniejących po dokonaniu zmian w obrębie nadproża, co jednak jest już bardziej kosztowne i pracochłonne. Rolety w skrzynkach aluminiowych – podtynkowych zapewniają doskonałą izolację termiczną, korzystnie wpływając tym samym na bilans energetyczny budynku.

Zasłony te mogą mieć sterowanie ręczne lub elektryczne.  Produkowane są na indywidualne zamówienie oraz wymiar, dzięki czemu pasują idealnie do ramy okiennej lub drzwiowej. Ze względu na szeroki wybór i liczne zalety klienci bardzo chętnie wybierają rolety podtynkowe. Producent zapewnia pełne wsparcie techniczne i pomoc na każdym etapie zamówienia.

Przedsiębiorstwo produkuje rolety przy wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów czołowych firm polskich i europejskich. Proces produkcyjny odbywa się w nowoczesnym parku maszynowym przy zachowaniu odpowiednich standardów produkcyjnych. Poza stałą ofertą, producent jest w stanie przygotować zasłonę według indywidualnych potrzeb klienta dla sektorów budownictwa mieszkaniowego, obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Atrakcyjne ceny, bogata oferta, niestandardowe rozwiązania, indywidualne podejście do każdego klienta, fachowe doradztwo oraz szybka dostawa sprawiają, że producent jest cenionym dostawcą rolet nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Firma udziela pełnej gwarancji na wszystkie swoje produkty. Współpracuje z architektami, inwestorami oraz innymi klientami B2B.

Skomentuj wpis