Rękawice medyczne safeMed

Anna Wiśniewska 2019-06-07 0 komentarzy
Rękawice medyczne safeMed

SafeMed jest firmą, która zapewnia w sprzedaży wysokiej jakości rękawiczki do szerokiego zastosowania. Świetnie sprawdzają się w:

  • diagnostyce;
  • gabinetach, gdzie pobiera się krew;
  • salonach SPA i kosmetycznych;
  • gabinetach stomatologicznych;
  • pokojach chirurgicznych

i wszędzie tam, gdzie potrzeba jest zastosowania szczególnych warunków bezpieczeństwa w kontakcie ze substancjami. Rękawice medyczne można podzielić na nitrylowe, lateksowe i winylowe. Natomiast poszczególne grupy zawierają dedykowane do potrzeb rękawiczki, np. pudrowe lub bezpudrowe, bardzo elastyczne lub wykonane z naciskiem na ich wytrzymałość na przekłucia.

Rękawice lekarskie mają rozbudowaną gamę rozmiarów, dzięki czemu będą mogli je ubrać mężczyźni, jak i kobiety. Dodatkowo oferta skupia się na artykułach, które dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu będzie można rozróżnić rodzaje rękawic jeszcze przed natychmiastowym ich założeniem. Oferta sprzedażowa jest dedykowana wszystkim, którzy poszukują rękawiczek medycznych spełniających wszystkie wymagania dla dobrej ochrony dłoni przy pracach diagnostycznych. Każdy rodzaj przechodzi liczne badania, aby nadać im certyfikat dla zapewnienia, że będą wytrzymałe, elastyczne i jednocześnie dobrze chroniły skórę dłoni przed substancjami różnego pochodzenia. W razie jakichkolwiek pytań można telefonować pod numer obsługi klienta lub dokładnie zapoznać się z propozycjami na oficjalnej stronie online. Jakość rękawiczek jest potwierdzona licznymi współpracami, które potwierdzają ich skuteczność przy różnych badaniach, zabiegach, diagnostyce.

Skomentuj wpis