Sale konferencyjne Katowice

Iga Borowska 2019-05-11 0 komentarzy
Sale konferencyjne Katowice

Przeprowadzanie szkoleń poza siedzibą firmy ma wiele wymiernych zalet, z których jedną z największych jest to, że zawsze można znaleźć taką salę, która najlepiej odpowiadać będzie ilości uczestniczących w danym szkoleniu osób. W każdym mieście można znaleźć hotel, ośrodek czy centrum szkoleniowe, które ma kilka sal do wyboru, zatem wystarczy jedynie znaleźć odpowiednią.

Jedno z takich centrów wynajmujące doskonale wyposażone sale konferencyjne w Katowicach można znaleźć na stronie moniuszki7.pl. Jest to centrum konferencyjne oferujące nie tylko sale, ale także o wiele więcej. Podejmując z nim współpracę, można liczyć na pełną obsługę i idealne warunki na spotkania branżowe, kursy, szkolenia i konferencje, gdyż głównym celem firmy jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Zarząd firmy udostępnia swoje sale przedsiębiorstwom z różnych rejonów kraju i chociaż centrum nie dysponuje miejscami hotelowymi, mieści się ono w tak dogodnym miejscu w centrum Katowic, że w odległości 30 m można znaleźć dwa dobrej klasy hotele.

Oferowane sale są świetnie wyposażone i sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W standardzie w każdej z nich można znaleźć:

  • projektor multimedialny,
  • ekran,
  • flipchart,
  • Internet WiFi,
  • klimatyzacja.

Największa z sal z 50 miejscami ma także w standardzie nagłośnienie, dostępne za dopłatą także w innych, nieco mniejszych salach. W opcji za dopłatą jest także laptop z bezprzewodowym prezenterem do każdej sali.

Organizując takie zdarzenie, warto zainteresować się ofertą wspomnianej wyżej firmy, która stara się, aby każdy klient był zadowolony nie tylko z sali, ale także cateringu oferowanego przez kawiarnię Insomnia, przez cały czas trwania kursu. Nowym klientom udziela się także sporych rabatów, podobnie jak wynajmującym sale w okresie wakacje.

Skomentuj wpis