Skup komputerów w Warszawie

Jacek Wojciechowski 2019-01-01 0 komentarzy
Wpis

Firma 3R jako czołowy polski broker oferuje najlepsze stawki za używaną elektronikę. Skup komputerów w Warszawie przyjmuje przede wszystkim, sprawną elektronikę, która na rynku pojawiła się nie później niż pięć lat temu.

Oferta firmy obejmuje również skup starszego, uszkodzonego lub niekompletnego sprzętu, wraz z jego profesjonalną utylizacją i recyklingiem (potwierdzonymi kartą przekazania odpadów). W tym wypadku dolna granica wyceny i odbioru komputerów to 50 sztuk. Usługa obejmuje również transport własny i pomoc opróżnieniu magazynu, a ponieważ przestrzeń składowa należąca do przedsiębiorstwa może pomieścić 200 palet, praktycznie nie ma górnej granicy, jeżeli idzie o ilość skupowanych sztuk.

Równie istotne jest pełne bezpieczeństwo Państwa danych w skupowanych komputerach. 3r.com.pl to stuprocentowa gwarancja wyczyszczenia dysków twardych i innych nośników z danych klienta, a także ich profesjonalnego zniszczenia mechanicznego. Zasada usuwania danych metodą 3-krotnego nadpisu i wykorzystanie technologii od takich firm jak Blancco czy LSoft Technologies Inc. to pewność skutecznego i bezpowrotnego usunięcia wszystkich wrażliwych danych. Cały proces jest filmowany i poświadczony specjalnym certyfikatem i raportem.

Wszystkie stosowane metody i technologie mają na celu maksymalne przedłużenie żywotności komputerów, a w przypadku najbardziej zdezelowanych sztuk, recyklingu, który pozwoli odzyskać jak najwięcej stopów i tworzyw. Dlatego, po zakończeniu usługi, wszyscy klienci otrzymują certyfikat ochrony środowiska.

Skomentuj wpis