Szafa wnękowa jako najlepsze wypełnienie wnęki

Fryderyk Walczak 2019-01-27 0 komentarzy
Szafa wnękowa jako najlepsze wypełnienie wnęki

ŻAR-KAR, jako firma z wieloletnim doświadczeniem może zaoferować Państwu bezkonkurencyjne szafy wnękowe, których realizacja może zostać dokonana na niemal nieograniczoną liczbę sposobów. Owe możliwości wynikają z bardzo bogatego katalogu materiałowego, który obejmuje:

  • drzwi wykonane z płyt drewnianych, wiórowych, fornirowanych, maty bambusowej, rattanowej, trzciny, lacombel, lacomat, szkła ornamentowego, artystycznego, witrażowego, luster bezpiecznych, weneckich i antycznych, ze stali bądź aluminium;
  • profile do drzwi aluminiowych - lakierowane, fornirowane, drewnopodobne (PCV) lub anodowane.

Wnętrze szafy może być wykończone na różne sposoby – w zależności od oczekiwanej funkcjonalności, jak np. dodatkowe oświetlenie, szafki na buty, czy kosze na ubrania.

Firma dysponuje nowoczesnym i rozbudowanym parkiem maszynowym, a także bardzo sprawną siecią logistyczną. Każde zamówienie realizowane jest przez czołowych specjalistów w swoim fachu, co w połączeniu z sprawnym transportem przekłada się na bardzo szybką realizację zamówienia na dane meble bez strat na ich jakości.

Pracownicy firmy służą fachowym doradztwem,które łączy się z imponującym zapleczem technologicznym, pozwalając na spełnienie marzenia na wykonanie nawet najbardziej nietypowych szaf. Zarówno przy najtańszych produktach, kosztu rzędu 1000 złotych, jak i przy rozbudowanych projektach za kilkadziesiąt tysięcy złotych, najwyższa jakość i zabudowa na wymiar przy nawet najbardziej wyszukanych zamówieniach, to nieodłączne zalety każdej realizacji.

Skomentuj wpis