Zabiegi kosmetyczne na twarz

Marcelina Włodarczyk 2019-05-19 0 komentarzy
Zabiegi kosmetyczne na twarz

Delikatna skóra twarzy ciągle jest narażona na działanie różnych czynników zewnętrznych. Powoduje to jej przesuszenie i sprawia, że jest ona ziemista i poszarzała, a niekiedy też zaczerwieniona. Dlatego o skórę trzeba dbać, wykonując codziennie różne zabiegi pielęgnujące. Czasami jednak warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą dobrać odpowiednie zabiegi odmładzające twarz. Takie zabiegi kosmetyczne na twarz w warszawskiej klinice na Mokotowie są wykonywane na najnowocześniejszym sprzęcie. Można o tym poczytać na stronie carpediem-klinika.pl. Tam też zamieszono informacje, że dzięki takim zabiegom można poprawić wygląd skóry twarzy i sprawić, że będzie ona zdrowa i jędrna. Warto zdecydować się np. na:

  1. Rozświetlający zabieg bankietowy Hydromax. Za pomocą sorbitolu, naturalnego przeciwutleniacza, skóra zostaje nawilżona, wygładzona i w efekcie odmłodzona.
  2. Regenerujący zabieg z fitomelatoniną, dzięki któremu skóra zostaje dotleniona i znikają wszelkie podrażnienia. Dzięki fitomelatoninie opóźniają się procesy starzenia. Zabieg zalecany jest zwłaszcza osobom zapracowanym.
  3. Face Lab - dzięki temu zabiegowi skórze twarzy zostaje przywrócony blask, młodość i jędrność. To takie zabiegi jak m.in.: peeling wodny, fala radiowa, ultradźwięki czy światło podczerwone IR. Światło podczerwone zwiększa jędrność i napięcie skóry.

Dzięki tym zabiegom efekty są szybko zauważalne i pacjenci nie tylko czują się młodo, ale i wyglądają o wiele młodziej. Specjaliści  doradzą też bezpieczne i sprawdzone preparaty do codziennej pielęgnacji skóry.

Na konsultacje w klinice kosmetycznej można zapisywać się online. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Można też zadzwonić albo osobiście odwiedzić warszawski gabinet.

Skomentuj wpis