Ośrodek Sportu i Rekreacji 
 w Wolinie

Szukaj w serwisie

23 wrz 2016
Aktualności

I ZAWODY LEKKOATLETYCZNE NA NOWEJ BIEŻNI DLA DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Dyrektor OSiR z zawodnikamiDnia 22.09.2016r. na Stadionie Miejskim w Wolinie odbyły się pierwsze zawody lekkoatletyczne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wolinie na nowej bieżni poliuretanowej. Był to bieg na dystansie 800m wśród dziewcząt i chłopców klas IV-VI. Najlepsze  zawodniczki i zawodnicy będą reprezentowali Szkołę na Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Dziwnowie, które odbędą się dnia 05.10.2016r. Wystartowało 30 osób klas IV-VI.

czytaj więcej

16 wrz 2016
Aktualności

Marina zachwyciła naszych gości z Walimia

Goście z Walimia zwiedzają obiekt mariny w WolinieW dniu 15.09.2016 r. w Marinie Wolin przywitaliśmy delegację Gminy Walim w składzie: wójt Adam Hausman, sekretarz Aleksandra Ignaszak oraz kierownicy tamtejszego urzędu oraz jednostek organizacyjnych. Spotkanie miało charakter studyjny, podczas którego przedstawiciele urzędów obu gmin wymienili się doświadczeniami i opiniami ze sfery samorządowej.

czytaj więcej

11 sie 2016
Aktualności

V WOLIŃSKI BIEG IM. HENRYKA TOMCZAKA

Dnia 07.08.2016 r. w Wolinie  odbył się V Woliński Bieg im. H. Tomczaka.  Start rozpoczynał się przy Marinie na ulicy Mostowej, dalej prowadził ulicami: Niedamira, Rybacką, Parkową, Słowiańską, Trygława, drogą polną 1200m, Spokojną, Sienkiewicza, Jaracza, Wojska Polskiego, Św. Jana Pawła II, Światowida, Mostową do mety. Wszystkich startujących przywitał i życzył jak najlepszych miejsc podczas biegu burmistrz Wolina pan Eugeniusz Jasiewicz.       Dnia 07.08.2016 r. w Wolinie  odbył się V Woliński Bieg im. H. Tomczaka.  Start rozpoczynał się przy Marinie na ulicy Mostowej, dalej prowadził ulicami: Niedamira, Rybacką, Parkową, Słowiańską, Trygława, drogą polną 1200m, Spokojną, Sienkiewicza, Jaracza, Wojska Polskiego, Św. Jana Pawła II, Światowida, Mostową do mety. Wszystkich startujących przywitał i życzył jak najlepszych miejsc podczas biegu burmistrz Wolina pan Eugeniusz Jasiewicz.      

czytaj więcej