Ośrodek Sportu i Rekreacji 
 w Wolinie

Szukaj w serwisie

23 wrz 2016
Aktualności

I ZAWODY LEKKOATLETYCZNE NA NOWEJ BIEŻNI DLA DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Dyrektor OSiR z zawodnikamiDnia 22.09.2016r. na Stadionie Miejskim w Wolinie odbyły się pierwsze zawody lekkoatletyczne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wolinie na nowej bieżni poliuretanowej. Był to bieg na dystansie 800m wśród dziewcząt i chłopców klas IV-VI. Najlepsze  zawodniczki i zawodnicy będą reprezentowali Szkołę na Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Dziwnowie, które odbędą się dnia 05.10.2016r. Wystartowało 30 osób klas IV-VI.

czytaj więcej

16 wrz 2016
Aktualności

Marina zachwyciła naszych gości z Walimia

Goście z Walimia zwiedzają obiekt mariny w WolinieW dniu 15.09.2016 r. w Marinie Wolin przywitaliśmy delegację Gminy Walim w składzie: wójt Adam Hausman, sekretarz Aleksandra Ignaszak oraz kierownicy tamtejszego urzędu oraz jednostek organizacyjnych. Spotkanie miało charakter studyjny, podczas którego przedstawiciele urzędów obu gmin wymienili się doświadczeniami i opiniami ze sfery samorządowej.

czytaj więcej

11 sie 2016
Aktualności

V WOLIŃSKI BIEG IM. HENRYKA TOMCZAKA

Dnia 07.08.2016 r. w Wolinie  odbył się V Woliński Bieg im. H. Tomczaka.  Start rozpoczynał się przy Marinie na ulicy Mostowej, dalej prowadził ulicami: Niedamira, Rybacką, Parkową, Słowiańską, Trygława, drogą polną 1200m, Spokojną, Sienkiewicza, Jaracza, Wojska Polskiego, Św. Jana Pawła II, Światowida, Mostową do mety. Wszystkich startujących przywitał i życzył jak najlepszych miejsc podczas biegu burmistrz Wolina pan Eugeniusz Jasiewicz.       Dnia 07.08.2016 r. w Wolinie  odbył się V Woliński Bieg im. H. Tomczaka.  Start rozpoczynał się przy Marinie na ulicy Mostowej, dalej prowadził ulicami: Niedamira, Rybacką, Parkową, Słowiańską, Trygława, drogą polną 1200m, Spokojną, Sienkiewicza, Jaracza, Wojska Polskiego, Św. Jana Pawła II, Światowida, Mostową do mety. Wszystkich startujących przywitał i życzył jak najlepszych miejsc podczas biegu burmistrz Wolina pan Eugeniusz Jasiewicz.      

czytaj więcej

28 lip 2016
Aktualności

Etapowe Regaty Turystyczne

Dyrektor OSiR Edward Arys wręcza nagrody uczestnikom regatJak co roku Gmina Wolin przyjmuje uczestników Etapowych Regat Turystycznych. W tym roku, 27 lipca była to już 52 edycja tych regat. Ośrodek Sportu i Rekreacji organizował to wydarzenie na nowym obiekcie Mariny Wolin. Cała przystań od basenu aż do mostu została wypełniona około 80 jachtami.

czytaj więcej