Ośrodek Sportu i Rekreacji 
 w Wolinie

Szukaj w serwisie

Zdjęcie grupowe osób biorących udział w olimpiadzieDnia 16.12.2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej odbyła się Gminna Olimpiada Profilaktyczna pod patronatem Burmistrza Wolina organizowana przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wolinie.

W tym roku olimpiada odbywała się pod hasłem ,,Łatwo Zacząć, Trudno Skończyć-Stop Nałogom, Czas Wytoczyć”. W olimpiadzie uczestniczyło 6 zespołów- trzyosobowych z Publicznego Gimnazjum w Wolinie oraz trzy ze Szkoły Ponadgimnazjalnej w Wolinie. Olimpiada składała się z 6 konkurencji teoretycznych i czterech sprawnościowych. Ponadto uczniowie przygotowali montaże słowno-muzyczne ściśle związane z hasłem olimpiady.

Wszyscy uczestnicy do olimpiady zostali przygotowani przez Panią Kamilę Matecką i Panią Wiolettę Mackiewicz. Wykazali się dużą wiedzą związaną z zapobieganiem uzależnieniom. Nad całością olimpiady czuwała komisja w składzie: Przewodnicząca Komisji Pani Iwona Drozd, Pani dyrektor PSP w Wolinie Urszula Wołowicz, Pani Alicja Grudzińska oraz pracownik Urzędu Miejskiego Pan Artur Słocki.          

Całą imprezę przygotowała i prowadziła Renata Łuczak-Arys oraz dyrektor OSiR Edward Arys , który przygotował i przeprowadził konkurencje sprawnościowe.

Wszyscy uczestnicy,  otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe zakupione przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wolinie.

 

Klasyfikacja końcowa Olimpiady:
1.Technikum II Wolin - 47pkt.
2.Technikum I Wolin - 45,5pkt.
3.LO Wolin - 45pkt.
4.Gimnazjum I Wolin - 44,5pkt.
5.Gimnazjum II Wolin - 43,5 pkt.
6.Gimnazjum - 40pkt.

Bardzo serdecznie dziękuję za uczestnictwo w Olimpiadzie Profilaktycznej i gratuluję wysokich wyników.

Renata Łuczak-Arys